Satış ve Danışma Hattı: 549-4626307 İngilizceTürkçe

Hakkımızda

ULUDAĞ İth. İhr. Ltd. Şti. 1983 yılından beri iş hayatında varlığını sürdüren 1989 yılında Şanlıurfa’da ilk ithalatı gerçekleştiren köklü bir firmadır.  İlk kuruluş yıllarındada oyuncak ve hırdavat alanında; uzun zamandır elektrik, elektronik ve zücaciye sektöründe ithalat yapmaktadır. Firmamız, sektördeki yerini uzun yılların verdiği tecrübe ve güvenirlilikle güçlendirerek piyasada en saygın firmalardan biri olmayı başarmıştır.

           ULUDAĞ, LALE, COCCINELLA markalarıyla mutfak gereçlerinden porselen, cam, opal cam ithalatını gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün züccaciye alanında ürün portföyümüzü arttırarak ve ürünlerimizin desenlerini geliştirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız, züccaciye alanında kalite artışını göz önünde bulundurarak aynı oranda kalitenin artışı üzerinde çaba sarfetmektedir.  Bunun paralelinde müşteri ağımız artmakta ve bu oranda müşterilerimizin taleplerine, hassasiyetlerine önem vermekteyiz.

          HANOVER markasıyla Aydınlatma sektöründe 2 yıldır hizmet vermekteyiz.

          Hedefimiz, kalitemizden ve dürüstlüğümüzden taviz vermeden, yılların tecrübesiyle oluşturduğumuz güven ortamı içinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

           Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerindne bizle iletişime geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

           ULUDAĞ İTHALAT olarak değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için ürün yelpazemizi zenginleştirmeye devam edeceğiz…